B-Tech
עמוד הבית אודות החברה מוצרים כניסת משווקים מידע טכני צור קשר English
תקנון ביטק אלקטרוניקה בע

תקנון והסבר כללי

 

קניה בביטק אלקטרוניקה בע"מ

רשאים לרכוש בחברת ביטק אלקטרוניקה בע"מ חברות פרטיות, חברות עסקיות, חברות ממשלתיות, מוסדות,  או לקוחות פרטיים בגיל 18 ומעלה אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל של מאחת חברות האשראי הבאות:  אמריקן אקספרס, ישראכרט, מאסטרכארד וויזה.

תנאי מוקדם לתוקף הרכישה הוא אישור חברת האשראי לעסקה ולגביה.

קניה בביטק אלקטרוניקה מותנית בהרשמה מסודרת מול הנהלת חשבונות מילוי ומסירת פרטים מלאים, נכונים ומדויקים הכוללים בין היתר, שם, מספר ת.ז., כתובת, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני.

 הגשת פרטים שגויים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפוי להליכים פליליים ואזרחיים.

ביטק אלקטרוניקה בע"מ שומרת לעצמה את הזכות למנוע, באופן זמני או לצמיתות, מכירה ללקוחות אשר אינם ממלאים אחר תנאי התשלום באופן סדיר.

במידה וביטק אלקטרוניקה בע"מ סבורה לפי שיקול דעתה הבלעדי כי לקוחות אשר רכשו מוצרים משתמשים באביזרים למטרת סחר לא הוגן ואינו חוקי, רשאית חברת ביטק אלקטרוניקה בע"מ לבטל עסקאות וזאת מבלי לנמק החלטתה או להודיע על כך מראש.

לביטק אלקטרוניקה בע"מ שמורה גם הזכות לבטל, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כל עסקה של מציע כאמור. לביטק אלקטרוניקה בע"מ הזכות לבטל רכישות של קונים שהתנהגותם אינה הולמת, ו\או המנסים לפגוע בניהולן התקין של החברה.

 

אבטחת מידע ופרטיות בביטק אלקטרוניקה בע"מ

נתוני האתר מאובטחים באמצעות טכנולגיות מהמתקדמות בעולם. ביטק אלקטרוניקה בע"מ מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד.

 

שרות לקוחות

לביטק אלקטרוניקה בע"מ

רח' יעקב פריימן 20 ת.ד 841 , מיקוד 7510702
טלפון: 03-9511514 
פקס: 03-9515513
טופס פתיחת לקוח: לחץ כאן

 

ביטול עיסקה

ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה הטלפונית למשרדי החברה. במקרה של ביטול עסקה יחויב הלקוח בדמי ביטול בשיעור 5% ,אך לא למעלה מ- 100 ש"ח ועל פי חוק.

אם נשלח או סופק המוצר לרוכש, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני החברה על הרוכש.

 

איסוף עצמי:

1.     במעמד התשלום, על הרוכש לבחור בין אופציה של איסוף עצמי של המוצר לבין האופציה לקבלו באמצעות משלוח. יובהר: לאחר הגשת ההצעה לא ניתן לשנות את הבחירה.

2.     באם בחר הרוכש באופציה של איסוף עצמי, ייצור קשר עם המשרד לתיאום הגעתו לאיסוף המוצר ממחסני החברה.

3.     איסוף עצמי יתאפשר רק לבעל כרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה ולאחר הצגת כרטיס האשראי ותעודת הזהות.

 

מחסור במלאי:

ביטק אלקטרוניקה בע"מ עושה כל שביכולתה כדי לוודא, שהמוצר נמצא במחסני החברה. עם זאת, עלול להיווצר מצב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן. במצב כזה, החברה תציע לרוכש מוצר חלופי, הדומה בתכונותיו ובמחירו למוצר הנרכש, בפנייה ישירה ללקוח באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני שלו. במידה ואין הרוכש מעונין במוצר החלופי, יש אפשרות להשלמת החשבונית בזמן אספקה של 14 ימי עסקים או לחילופין הזכות לסרב לקבלו ותבוטל הזמנת המוצר וכספו של הלקוח, ככל ששולם, יוחזר לו.

בוטלה המכירה או סופק לרוכש המוצר החלופי כאמור, לא תהא לביטק אלקטרוניקה בע"מ כל אחריות לכל נזק שהוא שנגרם לרוכש או לאחר, ולרוכש לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי ביטק אלקטרוניקה בע"מ בגין הרכישה או ביטולה, ובכלל זה בגין רכישת מוצר במחיר גבוה יותר ו/או בגין אובדן רווחים ו/או בגין כל נזק אחר, ישיר או עקיף, שייגרם לרוכש.

 

איחור באספקת המוצר:

1.     ביטק אלקטרוניקה בע"מ אינה אחראית לאיחורים באספקת המוצרים והשירותים הנובעים מנסיבות שאינן בשליטתה, ובכלל זה: תקלות במערכות התקשורת, הטלפוניה ו/או המחשוב, אירועים של כוח עליון, פעולות איבה, שביתות, השבתות וכדומה. בנסיבות בהן אספקת המוצר או הענקת השירות איננה אפשרית, רשאית ביטק אלקטרוניקה בע"מ אף לבטל את הרכישה, ולהשיב לזוכה את כספו, ככל ששולם, בגין אותה רכישה. אלא אם צויין אחרת במפורש, אספקת המוצרים תבוצע ע"י החברה ובאחריותה הבלעדית בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר. אספקת המוצר תתבצע לבית הלקוח ו/או לכתובת אותה מסר הרוכש בעת הרשמתו בכרטיס הלקוח. מסירת המוצר הינה אישית בלבד, קרי לידי הרוכש בלבד ובהצגת ת.ז של הלקוח במעמד המסירה. היה והרוכש אינו מקבל את המוצר באחריותו הבלעדית יתן ייפוי כוח מטעמו למקבל המוצר שהוזמן. תנאי למסירת המוצר היא חתימת הרוכש ו/או מיופה כוחו על גבי תעודת האספקה. ביטק אלקטרוניקה בע"מ רשאית לדרוש כי בעת מסירת המוצר יהיה נוכח במקום בעל כרטיס האשראי שביצע את הרכישה, וכי הוא יציג בפני המוביל את תעודת הזהות שלו ו/או כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה העסקה. יודגש, כי ביטק אלקטרוניקה בע"מ אינה מתחייבת לאספקת המוצרים על פי מועדי האספקה לרוכשים המתגוררים בישובים אשר קיימת בעיית גישה אליהם מטעמים ביטחוניים.

2.     התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות, מובהר בזאת כי יתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות לבין המוצרים הנמכרים.

3.     בכל מקרה של הובלה חריגה, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי של ביטק אלקטרוניקה בע"מ או מי מטעמה כגון: הובלה לקומות גבוהות שלא ניתן לבצעה באמצעות מעלית, או הובלה שנדרש מכשור מיוחד לביצועה, תחול עלות ההובלה במלואה על הרוכש.

4.     מקום השיפוט בכל עניין ומחלוקת יהיה בבית המשפט המוסמך.

COMPANY HIGHLIGHTS
05.11.2017
מוצרי ISTORAGE החדשים נכנסו למלאי - התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר וייעוץ, ביטק המשווקת המורשת של מוצרי ISTORAGE בישראל - 03-9511514
05.11.2017
החורף הגיע ואיתו הפסקות החשמל - אין צורך להיכנס לפאניקה ביטק משווקת מוצרי EATON בישראל. התקשרו עכשיו לקבל ייעוץ ומחירים 03-9511514
22.05.2017
מוצרי LOGITECH עכשיו זמינים במלאי !! מצלמות רשת, מקלדות ועכברים, רמקולים, הכול במלאי לאספקה מיידית התקשר לקבל הצעת מחיר 03-9511514
03.05.2017
דיסק און קיי בחיבור USB 3.0 של חברת TOSHIBA זמין בכול הנפחים - התקשרו לאיש המכירות שלכם 03-9511514 שלוחה 1
12.02.2017
מסכים שולחניים של חברת SAMSUNG העולמית עכשיו במלאי התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר עבור דגמים S22F350FH S24F350FH
הרשמה למבצעים שלנו
820191817161514131211109123457
אודותינו
צור קשר
דף הבית
אודות ביטק
טפסים להורדה
תמיכה טכנית
מרכז מידע
תמיכה והורדות
כתבות ומאמרים
מצא את המוצר שלך
טופס פתיחת תקלה
הצטרף אלינו
קבל עדכונים מאתנו
הרשם כמשווק
כניסת משווקים
דרושים
דרושים
תקנון ביטק אלקטרוניקה בע"מ
תקנון